Paylaşımın Tek Adresi

Geri git   Paylaşımın Tek Adresi > Sex Hikayeleri > Tecavüz Sex Hikayeleri

Tecavüz Sex Hikayeleri Tecavüz Hikayeleri Burada Bulabilirisniz..

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
  #1 (permalink)  
Alt 22-10-2009, 17:09
Sycn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Moderatör

739 Mesajına 12.723 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 878
Sycn has a reputation beyond reputeSycn has a reputation beyond reputeSycn has a reputation beyond reputeSycn has a reputation beyond reputeSycn has a reputation beyond reputeSycn has a reputation beyond reputeSycn has a reputation beyond reputeSycn has a reputation beyond reputeSycn has a reputation beyond reputeSycn has a reputation beyond reputeSycn has a reputation beyond repute
Standart Uyuyan Baldızla Seks

Ben 30 yaş ları nda ve baldı zı m 36 yaş ı nda bu olay birkaç ay ö nce olmuş tu yaş anmı ş ve gerç ektir.
Kayı nvalide ve hanı m kö ye gitmiş lerdi.bende baldı zlara gidiyordum.baldı zı n kocası ş ehir dı ş ı na ç ı ktı ğ ı ndan akş am saat 10 dan ö nce gelmezdi.bense saat 09:30 civarı uğ ramı ş tı m birş eyler yedim baldı da yemek falan yerken kola koymuş tu.yanı mda uyku ilacı vardı .baldı z lavaboya gitti bende kolası na ilaç tan koydum karı ş tı rdı m fakat kola az kalmı ş tı anlaması n diye dü ş ü nü yordum ve baldı z geldi birer sigara iç erken kolsı nı da iç ti ve sigara iç me keyfimiz bitti.ben lavaboya gidiyorum dedim oda tabakları topluyordu.ben lavaboda oyalandı m iş im bittikten sonra ç ı ktı m mutfağ a gittim fakat baldı z yoktu.oturma odası nı n kapı sı aç ı ktı ve iç erde yatmı ş tı .seslendim duymadı ilacı n okadar etki gö sterceğ ini tahmin etmiyordum.gittim baldı zı n yanı na seslendim tü rtü kledim fakat cevap vermiyordu bende bacakları nı ellemeye baş ladı m amı na doğ ru gittim mı ncı klı yorum fakat sadece nefesleri arası ra zevk sesi ç ı karı yordu.yanlama yatı rı parkası na geç tim kü lodunu yana doğ ru ç ektirdim ve amı nı yalayı p ufaklı ğ ı amı na yerleş tirdi.oh der gibi oldu ama uyanmı yordu fı rsat bu fı rsat deyip sikiyordum baldı zda bir gö t var gö ren o gö tü hayel edip 31 ç eker bende yapmayı dü ş ü nü yorum ama uyaı nca canı yandı kç a benden ş ü phelenecek diye ç ekiniyordum bir ara dayanamadı m kafası nı hafiften soktum fakat hemen ç ı kardı m sonra bir posta daha amı ndan siktim toparlandı m ve baldı zı n ü zerlerini sildim kü lodunu dü zeltip eteğ ini indirdim hiç birş ey olmamı ş gibi dı ş arı ç ı ktı m akş am saat 8 gibi baldı zlara gittim kı zı okuldan gelmiş ders yapı yordu kapı yı bana aç tı kimse yokmu dedim annesinin evde olduğ unu sö yledi ve oturma odası na doğ ru gittiğ imde yeni yeni uyanı yordu.fakat hemen kalktı geldinizmi dedi evet dedim ne uykusu bu ya ne bileyim iç im geç miş dedi.kalktı mutfağ a geç ti bende oraya geç ip bir sigara iç meye gittim azı cı k konuş tuk fakat hiç birş ey demiyordu ben ne oldu suskunsun diye sordum ç ocuk odası nda ders ç alı ş ı yordu.o bizi duyamazdı sen buradayken ben uyumuş um evet dedim bende sana seslendim tü trttü m cevap vermedin bende biraz oyalandı ktan sonra gittim dedim.nerede oyalandı n dedi bana burada tvye baktı m dedim evet dedim ne eveti diyorsun dedim bak dü rü st olalı m gerç ekleri konuş alı m ikimizin arası nda kalacak bunlar dedi ne yaptı n bana ne yapması ya dedim bak dedi lavaboya gittim iç ç amaş ı rı m hep yapı ş yapı ş tı dö l olmuş yani ne yapayı m benden ş ü pheleniyorsun dedim bir ş eyi yapı yorsan yarı m bı rakma neyi beni kendi boş alı yorsun ben ne olacağ ı m dedi kı zı bakkala gö nderdi.bende mutfakata olduğ umuz iç in tezgahı toparlı yordu bende arkası na geç ip eteğ ini kaldı rdı ğ ı m gibi arkası na dayandı m bir elimle kü lodunu ç ı karı yorum diğ er elimle pantolonumu indiriyorum.azı cı k ö ne doğ ru eğ ildi amı na yerleş tirdim fakat kö kü ne kadar yü klendim bağ ı rı r gibi oldu ve hı zlı hı zlı yapmaya devam ettim ve baldı z bağ ı ra bağ ı ra orgazm oldu ve bende patladı m oda rahatladı bende ve topdarlandı k.daha sonra maceraları mdaki hikayelerimide sizlere anlatacğ ı m gü zel olan heryerinden yaptı m.

TÜM PAYLAŞIMLARIM VİP BÖLÜMÜNDEDİR...
Teşekkür Edenler:
ARTES (23-07-2010)
  #2 (permalink)  
Alt 01-11-2009, 19:04
Sauron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Administrators

3.294 Mesajına 66.570 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 4835
Sauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond repute

eline sağlık
Yeni Konu aç  Cevapla
Tags:

Konuyu Toplam 4 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 4 Misafir)

Seçenekler
Stil