Paylaşımın Tek Adresi

Geri git   Paylaşımın Tek Adresi > Sex Hikayeleri > Genel Sex Hikayeleri

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
  #1 (permalink)  
Alt 02-07-2012, 04:40
Banned

8 Mesajına 14 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 0
sikeller is a jewel in the roughsikeller is a jewel in the roughsikeller is a jewel in the rough
Red face Dağda perişan ettiler

selam arkadaşlar başıma gelen olaylara devam ediyorum.
Veliye kendimi teslim ettikten sonra pek dışarıya çıkmıyordum. Bir gün telefonuma msj geldi. Msjı atan veliydi. Hazırlanmamı ve yarım saat sonra gelip beni alacağını yazmıştı. Çıkmıycam hastayım dedim ama itiraz istemiyorum senin ilacın bende dedi. Herkese anlatır diye de tersleyemiyordum. Mecbur kabul ettim. Biraz sonra arabayla veli geldi ve beni aldı. Hal hatır sormaktan sonra nereye gidiyoruz dedim. O da özledim seni aşk tazelemeye gidiyoruz dedi. Yapmasak olmaz mı dedim. Sert bir ses tonuyla, hayır olmaz dedi. Mecbur kabul ettim. Bir müddet gittikten sonra kimsenin gelmediği ağaçlık bir yere geldik. Arabayı iyice kuytu bir yere çekti ve arka koltuğa geçelim dedi. Arka koltuğa geçtikten sonra pantolonunu çıkarıp yarağını elime verdi, yarağınla oynuyordum, ben oynadıkça sertleşti ve dimdik oldu. O gece beni sikerken tam görememiştim ama yarağı gerçekten uzundu. Kalkmış yarağını eline aldı ve sallayarak nasıl dedi. Ince fakat çok uzun dedim, ne kadar boyu dedim 21 cm dedi. Yarağına baktıkça zor yutkunmaya başladım. Sonra veli pantolonunu tamamen çıkardı, banada soyun dedikten sonra arabada çırılçıplak kaldık. Sonra bana götünü bana dön dedi yan olarak ona döndüm. Götümün yanaklarını ayırıp parmağını götüme sokmaya başladı. Bir yandan da soru soruyordu, o gece demek bu götü siktim, gündüz gözüyle daha güzel dedi, aynı kız götü gibi diyordu. Elini tükürükledi yarağına ve benim göt deliğime sürdü. Sonra da başımı sağ kapıya doğru döndürüp domalttı, arkama geçti ve deliğime zorlamaya başladı, acıyor yavaş dedim, tam merak etme deyip yarağının kafasını soktu. Sonra bastırmaya başladı o uzun yarak yavaş yavaş içime girmeye başladı, her bastırmasında benden ıhh uff diye ses çıkıyordu, gıt gıde tamamen içimde hissetmeye başladım. Köküne kadar soktu yarağını götüme, yalvarım dur kıpırdatma biraz böyle dursun dedi, ama o dinlemiyor sokup çıkarıyordu. Dağda olduğumuz için kendimi tutmuyor bağırıyordum. Ahh yavaş, ne olur ıhh diye. O bana aldırış etmeden götümün tadını çıkarıyordu. Belimden iyice sarıldı ve hızlı hızlı köklüyordu. Birden arabanın ön kapısı açıldı hemen kafamı kaldırıp baktım. Kapının önünde duran Kerimdi. Veli arkamda, ben onun önüne domalmış ve velinin yarağı götümdeydi, kerim gülen bir ifadeyle kolay gelsin dedi. Hemen yarağı çıkardım götümden ve doğruldum. Veli kerime geç kaldın az daha boşalacaktım dedi ve güldü. Kerimde yetiştim ya ona bak dedi. Ağlamaklı oldum, oyuna getirildim. Sonra kerim hadi aşağı inin de orda devam edelim dedi. İnmek istemedim, üstümü giyip gitmek istedim. Veli kızgın ifadeyle in diye bağırdı. İndik arabadan. Kerimde vakit kaybetmeden soyundu. Kerimin siki inikti ve bize hadi siz şikişin ben sizi izleyip yarağımı kaldırayım dedi. Veli belimden tutup arabaya dayadı, bacaklarımı açtı, yarağını tutup göt deliğime dayadı, bastırdı içime girdi. Başladı sikmeye, kerimde kenardan izleyip yarağını kaldırıyordu, sonra yanıma gelip harbi tam bir orospusun dedi ve ikisi de güldü! Alaycı tavırla, napıyorlar seni şuan dedi? Ben cevap vermeyince arkamdaki veli aniden kökledi. Uff. Sikiyorlar dedim, veli, kerime deliği görmek istermisin dedi yarağı götümden çıkardı göt yanaklarımı ayırdı, kerim oha ne yapmışsın oğlum dedi. O sıra kerimin yarağıda kalkmıştı ve kerim geçti arkama, dayadı yarağını ve yüklendi. Velininkinden kalındı, kerim arkadan sikerken inliyordum, acıdımı? Güzel mi diye sorup duruyordu. Titrek sesle evet dedi. Veli tamam bende sıra dedi ve o soktu yarağını, beni bağırta bağırta sikiyorlardı. Bu arada kerim, dediğin şeyi getirdim dedi, velide tamam dedi. Biraz daha sikip götümü kerime teslim etti, kerim dayadı yarağını arkaya sikmeye başladı. Yediğim yaraktan bacaklarım titriyordu. Veli arabanın arka koltuğundan benim külotumu aldı geldi, yere koydu dizlerinin üzerine çöktü. Kerime hadi bağırt şu kahpeyi de boşalayım dedi, bende bır yandan inliyor bir yandan da külotuma boşalma ne giycem dedim, kerim ben sana getirdim dedi. Ve darbelerini hızlandırdı ikimizde inliyorduk, veli bizim bu halimizi izleyerek boşaldı külotuma, veli döllü külotumu yerde bırakıp, temizlenip giyindi. Kerim yarak içimde hafif domalmış bi şekilde yerdeki külota kadar yürüttü, al eline dedi, aldım döllü külotu. Kerim ben yarağımı çıkarınca külotu uzat dedi. Ve hızlı hızlı sikmeye devam etti, sonra yarağını götümden çıkardı, ben hemen dönüp uzattım külotumu, eliyle 31 çekerek kerimde boşaldı küloduma, sonra bana o külodu git şu çalının üzerine at dedi, bende öyle yaptım. Döle bulanmış külotum, çalıda sallanıyordu, kerim arabadan peçete aldı yarağını ve benim göt deliğımi temızledi, üstünü giydi. Bende içime ne giycem dedim, torbadan pembe bitane tanga çıkardı al bunu giy dedi. Ama bu tanga kızlar için dedim, sen erkek misin dedi. İçime giydim pembe tangayı, sonrada kıyafetlerimi giydim arabaya bindim. Yola çıktık, onların neşesi yerindeydi, arada durup durup ne yaptık biz seni diye soruyolar, siktiniz cevabını alınca gülùyorlardı. Veli ne giydin içine diye sordu gülerek, bende pembe tanga dedim. Kız oldu yani dedi, bende kız yaptınız dedim. Bu sohbetleri ederken merkeze geldik ve beni indirdiler, yine sikilmiştim ve bu sefer 2 kişiye. Kendi kendime sordum, 2 kişiden yarak yediğime mi yanayım, yoksa pembe tangayla kız gibi eve döndüğüme mi???

Sizce arkadaşlar?
sikeller Bu Mesajın İçin 3 Kişi Teşekkür Etti:
artimus (08-07-2012), balbazar (26-05-2013), murat92 (17-10-2012)
  #2 (permalink)  
Alt 19-09-2012, 20:02

3 Mesajına 9 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 7
ombra has a spectacular aura aboutombra has a spectacular aura about

bence senin üzerinden bütün mahalle geçer böyle giderse o zaman ne olursun onu düşün
  #3 (permalink)  
Alt 25-04-2013, 02:09

98 Mesajına 132 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 84
platon has a reputation beyond reputeplaton has a reputation beyond reputeplaton has a reputation beyond reputeplaton has a reputation beyond reputeplaton has a reputation beyond reputeplaton has a reputation beyond reputeplaton has a reputation beyond reputeplaton has a reputation beyond reputeplaton has a reputation beyond reputeplaton has a reputation beyond reputeplaton has a reputation beyond repute

aferin sana ...erkek dediğin böyle dayanıklı olur...çok takdir ettim seni..
  #4 (permalink)  
Alt 07-05-2013, 01:22
cadı busra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

53 Mesajına 80 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 41
cadı busra has a brilliant futurecadı busra has a brilliant futurecadı busra has a brilliant futurecadı busra has a brilliant futurecadı busra has a brilliant futurecadı busra has a brilliant futurecadı busra has a brilliant futurecadı busra has a brilliant futurecadı busra has a brilliant futurecadı busra has a brilliant futurecadı busra has a brilliant future

Yazik etmisler cocuga
  #5 (permalink)  
Alt 19-06-2013, 17:23

3 Mesajına 22 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 0
usaangel is a glorious beacon of lightusaangel is a glorious beacon of lightusaangel is a glorious beacon of lightusaangel is a glorious beacon of lightusaangel is a glorious beacon of light

Bu bir şey değil. İki yıl önce bana her gün başka biri biniyordu. Mahallenin orospusu olmuştum. Neyse ki taşındık eski oturduğumuz yerden.
Yeni Konu aç  Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil